Your address will show here +12 34 56 78
Merhaba!

Biz Kim miyiz?

Pera Tekstil Temsilcilik ve Ticaret; Temsilcilik (Mümessillik) bazında çalışan firmadır.
Uzak Doğu Çin, Taiwan, Kore’de, Avrupa İtalya, Portekiz’de kumaş üreticisi olan firmaların Türkiye’de temsilciliğini yapmaktadır.
İpekli kumaş satışlarını proforma bazında gerçekleştirmektedir. Satın alma işlemini gerçekleştirdiğimiz firma adına; Türkiye dışında üretim yapan ipek firmalardan yeni kalite temin etme, servisini sunma, numune temini, renklendirme, talep  oğrultusunda yeni ürün geliştirme ve üretme, siparişin gerçekleştiği durumlarda imalatın yönlendirilmesi, kalitenin doğru şekilde üretilmesini sağlama, en iyi fiyat avantajına sahip olmak için, alım yapan firma adına, gerekli pazarlığın yapılması, yükleme aşamasına gelindiğinde talep doğrultusunda taşıyıcı firma, gümrükleme hizmetleri ile ilgili bilgi sağlamak ve işlemlerin hızlı şekilde ilerlemesini sağlamak iş tanımımız içerisindedir. Adına, satın alma yaptığımız her firma için, o firmada çalışan, bir birey olduğumuz düşüncesindeyiz. Türkiye’de ihracatçı konfeksiyon firmaları, konfeksiyon mümessil firmaları, iç piyasada satış yapan, markalaşmış konfeksiyoncu firmalara ipek, ipekli, yünlü, polyester, dış giyim için kaplamalı kumaşlar, yün viskon için takımlık kumaşlar, yünlü karışımlı örme kumaş tedariki sağlamaktayız. Kumaş pazarlama ve satışı yapan firmalara; her firmanın kendisine ait, koleksiyon bazında hazırladıkları, farklı kalitelerin ve renklerin üretilmesini sağlayarak, konteyner ve parsiyel olarak toptan kumaş satışı yapmaktayız.
  • İPEK

    İpek; diğer tekstil materyallerinden farklı olarak, üretim aşamasında da, kullanım aşamasında da kendine has bilgilere sahip olunması gereken materyaldir. 2011 yılından beri oluşturmuş olduğumuz bilgi birikimi ve üretici bayilikleri ile İpek kumaş konusunda güvenilir ve sorunsuz kumaş tedarikini sağlamaktayız. Firma ortaklarımızdan birinin, Bursa kökenli olup, ailesinin ipek böceği yetiştiricisi olduğu göz önüne alınırsa, bu bilgi birikiminin yarım asra dayandığını da belirtebiliriz İpek kumaş üretiminde, dünya üretim hacminin 70%’ini karşılayan Çin ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz. İpek eşarp, fular, şal olarak düz ve baskılı ürünler de tedarik etmekteyiz. 100% ipek yanı sıra, karışımlı olarak (yün/ipek, pamuk/ipek, naylon/ipek v.s.) ürünler sunmaktayız. İpek konusunda; iplik, dokuma, baskı, boya, serisin sökme, işlemlerinin her aşamasında uzun yıllara dayanan deneyime, bilgi ve birikime sahip Demur İpek, ürünü değerlendirmede en ciddi destekçimizdir.

  • Misyon

    Her geçen gün bir yeniliğin ortaya çıktığı tekstil sektöründe gelişmeyi ve büyümeyi kendine hedef edinen tecrübeli kadrosu ve istikrarlı adımları ile kendinden emin ilerlemektedir. ”Kalite her zaman güven, güven daima kaliteli bir müşteri potansiyeli demektir”. İlkesiyle Pera Tekstil kaliteyi her zaman kendine bir görev edinmiştir. Bu görevi yerine getirmenin huzurunu her zaman yaşayan Pera Tekstil çalışanları, firmalarını iç ve dış piyasada hatırı sayılır bir yere getirmiştir. Gelecek yıllarda daha büyük, daha kaliteli, daha çeşitli ve daha iyi bir İpek Tekstil için çalışmaktayız. Ülkemize her geçen gün daha fazla katkı sağlamak, her geçen gün daha fazla istihdam için çalışmaktayız. Şartlar ne kadar zor olursa olsun biz her zaman en iyisi için çalışacağız ve en iyisini yapacağız.

  • Vizyon

    Daima yeni, kaliteli ve güvenilir bir firma olarak herkese istediği ürünü en iyi şekilde, en iyi şartlarda ve en kısa zamanda sağlamaktır.